Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Járó motor mellett lementem a szerelő aknába. És a benzintank felől ilyen ciripelő hangot hallottam. Ez normális, vagy baj van? Skoda fabia 1-es benzines.

2019. aug. 18. 13:56  Privát üzenet  

A válasz

Az a benzinszivattyú hangja, ami a tankba van építve.

Nekem az utastérbe is behallatszik.

Ha már ég egy ideje az üermanyaglámpa, és a szivattyú hangja megváltozik, akkor tudom, hogy na mostantól még van kb. 5 kilométerem a száraz tankig.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. aug. 18. 17:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm.

# 2/2Időpont 2019. aug. 18. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Astra H 1.7CDTI - álló, lezárt autó, jóval a megállás után is halk kattogó hang jön a vezető oldali ablaktörlő alól. Mi lehet az, normális? (nem az én autóm)
Hengerfej felujítás után ez normális látvány ha benézek az olajbetöltő nyíláson?
Z14xep motorom hangja normális?
Normális OBD2 hibakódolvasót/törlőt honnan tudnék rendelni? Max 20-30e Ft-ig? Kínai nem érdekel. Konkrét típust tudtok mondani vagy linkelni?
Az normális hogy nagy terhelésnél (autópályán) a vízhőfok felmegy 110 - 115 fokra?
Mennyire normalis hogy ha uzemmeleg motornal lecsavarom a kiegyenlito tartaly kupakjat,1 deci viz kifolyik?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!