Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőrök mennyire foglalkoznak...

Rendőrök mennyire foglalkoznak az 50 ccm-es motorokkal?

Figyelt kérdés

Ugye ezekkel nem igazán szabad gyorsan menni de menniyre figyelik? ha 60-70 körül megyek inkább lassítsak vissza?

Kipufogó csere meg egyéb módosításokhoz hogy állnak?


2019. aug. 18. 18:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez nagyon függ attól, hogy hol robogózol. Elmesélem az én történetemet. Amikor megcsináltam a robogóra a jogsit (ekkora lettem 15 éves) akkor a városon belül mindenhova azzal mentem. Nem tudom, hogy hogyan de 1 év alatt 6x(!) igazoltattak a rendőrök. Az én esetemben nem nagyon foglalkoztak a robogó kinézetével. Inkább a jogsi és a biztosítás érdekelte őket. Volt aki a korom miatt igazoltatott, más pedig azért, mert mondta nekem, hogy sok a jogsi nélküli robogós. Ha van motoros ruhád vedd fel, mert akkor tuti nem igazoltatnak. :D Egyszer úgy robogóztam és akkor az egyszer nem igazoltattak csak elmentek mellettem, pedig járőrök voltak.


Engem soha nem állítottak meg gyorshajtásért, bár én 50-55-nél soha nem mentem gyorsan. Általában betartom az összes szabályt. Én alapvetően is lazán vezetek, nem sietek és ez az autós szokásaimra öröklődött.:D Én azt tanácsolom, hogy 50 fölé ne igazán menj, mert amilyen könnyen gyorsulsz, olyan könnyen is el tudsz esni. Egyszer el is estem, azóta még jobban figyelek a tempóra.


Ha a robogód nem sufni tuningos és a külseje is rendben van, akkor nem igazán fognak vele foglalkozni. Az enyémmel soha nem foglalkoztam, bár én vigyázok rá, ami látszik is rajta.

2019. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Lassíts le, csak 40el mehet az smkp (gondolom nem 50ccm rendszamosrol brszelunk)

Mivel nem műszaki vizsga köteles ezért csak a nagyon extra dologért szólnak (pl egy cső van kipufogóként, vagy nincs kipufogó)

De a kopott gumi, lámpa hiánya miatt simán büntetnek

2019. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Függ a rendőröktől is de ha megfognak mondjuk 60 70el és kiakarnak veled tolni akkor a te jogosítványod nem érvényes arra a járműre amit vezettél
2019. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És pl ha főúton mérnek gondolom nem fognak utánnam jönni
2019. aug. 19. 11:32
 5/5 anonim válasza:
100%
Mivel nincs rendszámod így nem is mérnek smkpval.
2019. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!