Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster? Ezt valaki...

Dacia Duster? Ezt valaki mesélte erről az autóról, fontolgatom egy ilyen megvásárlását, úgy gondolom ár/érték arányban jó lehet. Szóval igaz lehet ez a leírás? Tényleg ennyire gáz autó? Nos? Duster tulajok?

Figyelt kérdés
" Közel félórában sorolta az eseteket mint pld. Amikor még 80 km-et mutatott a komputer, hogy annyit megtehet még a meglévő benzinnel de mégis megállt alatta az autó a pusztában, mert csak kifogyott az üzemanyag, vagy mikor ölébe esett a műszerfal de a gallytörő rács elhagyása és keresése sem volt piskóta, amit 2 db lemez csavar fogott fel a műanyag lökhárító aljára. Az állandó égő cserék a túl töltő generátor mellett apróságok voltak, mert egy szatyor égővel még ment is az autó, majd galiba nagy nehezen kicserélték a generátort de az is ugyanúgy túl töltött. Tegnap előtt állt mellettem egy szép új példány és a hátsó kerék dobja már tiszta rozsda volt."
2019. aug. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kocsmában ellehet sütni, ordináré hülyeségeket.

Ha túl tölt esetleg a generátor azt meglehet csinálni.

A többi is baromság.

A fékdobot láttad rozsdásnak? Ez mindegyiknél lehet, amelyik dobfékes.

2019. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Az első generációs Logan célja még valóban az volt, hogy ötvözte az olcsó árat a strapabírósággal. Ezek az újak már egyre inkább elmennek a fogyasztói társadalom irányába. Nekem inkább Vitara kéne, lényegesen kulturáltabb összhatás, jobb anyagokból, kényelmesebb ülésekkel.
2019. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy a gallytoro rács illegális igy nem vehetett olyat amin volt gyári gallytoro.


Ölébe esett a műszerfal divat duma de kb 60 csavar tartja persze mind a 60 kilazult.ahamm persze.


A generátor toltogethet össze vissza van autó amiben sűrűbb az izzó csere. De alapvetően nem lehet szar ha a mercibe is a Duster motorja van szóval az új mercis és az új dusteres markatars

:))

A rozsdat nem tudom nekem 5 éves lesz a mazdam a rossz nyelvek szerint már el kellett volna porladnia azt semmi. :))

2019. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem illegális, Dusteren gyárilag van, ha azzal kéred, forgalmiba is bekerül, le sem műszakizik nélküle. Tudom, mert nálunk a cégnél 5 Duster van, benzines és dízel egyaránt. A gallytörő problémája, hogy könnyen nyíródó csavarokkal kell rögzíteni, hogy ütés esetén a rács essen le, ne szakítsa le a kocsi elejét. Olcsó, budget autó, mindenképpen az 1.5 dízel a jobb. Generátor könnyen beázik, óvatosan kell a motort mosni.
2019. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!