Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlotok strapabíró motort...

Ajánlotok strapabíró motort kezdésre, ami bírja, ha esek-kelek?

Figyelt kérdés

Az se lenne hátrány, ha nem lenne túl magas a fenntartási költsége :D

Erdőben használnám, és szeretném megtanulni a motorozást, amit gondolom nem lehet óvatoskodva. Nem falusi paraszt szinten, hanem egy kicsikét komolyabban :)


2019. aug. 18. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj te falusi paraszt. El ne mondd, hogy milyen kategóriában gondolkodsz, mert akkor esek kelek és kicsikét komolyabban.


Ne tegyél smiley-t a mondatod végére mert hülyébbnek tűnsz mint amilyen vagy, pedig az sem semmi.

2019. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.: Talán magadra ismertél? :)

:))))


Látok itt a határban sok kis faccopó műmenőt, akik 20-al mennek kanyarban, egy ugrótól meg befosnának :DD


Tök mind1 milyen, enduro, vagy krossz, sok választásom szerintem nincs. De erre te is rájöhettél volna, ha annyira okos vagy :) Csak viszonylag olcsó legyen a fenntartása, és bírja. Ezt kikövetkeztetni ennyire sok ész kell?? :) Vagy nem bírod fel fogni, hogy mik a prioritásaim? :D Nyilván az alá rendelek mindent zsenikém...

2019. aug. 18. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
A babettát ajánlom. Bírja ha esel kelsz, alacsony a fenntartási költsége. Erdőben is lehet használni, parasztnak meg paraszt vagy.
2019. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezdésnek vegyél egy normális bukósisakot és egy protektort stb.Aztán írhatnál egy összeget,hogy mennyit szánsz motorra.Kezdésnek bőven elég lenne egy 50 ccm-es motor.
2019. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.: Van protektoringem, és leatt nyakvédőm.

Meg fullface bukóm, térdvédő, de ez a 2 cucc nem motorozásra való.


Egy olyan 300-400K mire elég? Nekem jó az 50-es is, ha lehet vele jó nagyokat ugratni, és nem hullik szét.

2019. aug. 18. 21:27
 6/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

A nagy ugratáshoz nagy tempó kell, ahhoz meg kevés az 50ccm.

Neked mi számít nagy ugrásnak

2019. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10 métertől felfelé, lapos ugrón.

Egy 35-40 km/h-s tempóval ezt simán összelehet hozni bicajjal. Gondolom az 50-es motor is tud ennyivel menni, bár nem tudom azzal mekkorákat lehet reptetni ilyen tempónál.

2019. aug. 18. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
most ócsó legyen vagy jó? döntsd el! kb ez olyan kérdés hogy olcsó 24 karátos aranyat vennék max 20 ezerért 20kg-t, KTM pont erre van azt a 400 ezeret meg ruhára megbukóra költsd
2019. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

A 10 métert megnézném :-)

Minőségi pitbike-ot vagy valami 125ccm cross ami neked kell

2019. aug. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.: 10 méter még bicajjal sem necces, nem hogy egy elől-hátul 30-30 cm-et rugózó motorral. Persze jól megépített íven, nem olyan egyenes szarokon, amiket általában összebarmolnak. És max. 30°-os eldobón.

Ez szerintem még bőven amatőr szint. Nem tudom minek kellene ehhez ilyen-olyan motor...

2019. aug. 19. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!