Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Osztrák autópálya matrica nélkül?

Osztrák autópálya matrica nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza a Bodentótól és véletlenül feltévedtem az Osztrák autópályára és csak kb 200 métert mentem rajta, de ez elég volt ahhoz, hogy átmenjek egy kamera alatt. Persze matricám nem volt, csak egy pár hónapja lejárt matrica. Szerintetek a kamerák képesek annyira preciz képet készíteni a matricáról, hogy az 5 mm átmérőjű kis lyukak (Dátum: Hónap és nap) látszanak rajta?

2019. aug. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az úgy van kitalálva és megcsinálva hogy kitudják szűrni.
2019. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b1812567 ***** válasza:
Ha nem állítottak meg ott helyben, akkor nem kapsz büntetést. Jelenleg személygépkocsi, motor esetében nincs kamera, vagy más állandó elektronikus kontroll.
2019. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem rendszámra szól a dolog. Itthon is így van nem?
2019. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott nem. És igen, Magyarországon rendszám alapján azonosítanak a kamerák. És épp ez a kérdés, hogy akkora távolságból egy 5x5-ös matricán 2 kis lyukat hogy lát a kamera?
2019. aug. 21. 06:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobil kamerákkal ellenőrzik, ami látja a lyukasztást. Összesen 10 ilyen kamerája van az ASFINAG-nak.
2020. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!