Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem teszik magukat...

Csak szerintem teszik magukat nevetségessé azok a motorosok, akik felteszik ezt a koponya állkapocs, arccsont részét ábrázoló kendőt? Ez nem félelemkeltő szerintem, sokkal inkább hülyegyerek benyomását kelti bennem.

Figyelt kérdés

#gvsvavy
2019. aug. 20. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért mit rakjon magára? Virágos konyhai törlőrongyot?

Aki lemotorozott sok évet, alkalomadtán szép tempókkal az ismeri milyen amikor egy erősebb kitinnel rendelkező bogár mondjuk 90-nél elkapja az arcot.


Akik csak városnézős choppert hajtanak azok meg többnyire a rock, metál vonalat követik, nekik meg eleve passzol.


Szerintem egy eleve vadállat külsejű ember aki szét van gyúrva, és mellette van egy komoly motorja, annál már nincs jelentősége egy kendőnek.

2019. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy ne rakjinak fel semmit. Annak meg mi köze a témához, hogy ki mennyi kmt motorozott le????? Olyan irányból közelíted meg a dolgot, higy abszolút jelentéktelen. :) Itt az összképről van szó! Nem arról, hogy kijár KTMmel, GSX-Rrel, vagy HDval. Tudod kik raknak fel ilyen kendőt? a 6-7 éves gyerekek kb. :) A rocker- metalos motorosoknak semmi bajom a bőr cuccaikkal, mellényükkel, német rohamsisak formájú bukójukkal. De a kendő.... :)
2019. aug. 20. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
First world problem
2019. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Nézz körül milyen kendőket árulnak. Egyik hülyébben néz ki, mint a másik. A legnormálisabb talán a klasszikus állkapcsos dizájn, ezért veszik azt a legtöbben, meg annak legalább valamennyire van köze a motoros életérzéshez (lásd amerikai chopperes életérzés, amit te

a rockerekkel azonosítottál).

2019. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg te kelted hülyegyerek benyomását egy ilyen kérdéssel+amit válaszoltál..Először is miért kellene félelemkeltőnek lennie?Továbbá miért ne számítana hogy ki milyen motorral jár,már ha az ösdzképet nézzük..ha te az 50-es yamaha flipperedre felveszed a nyitott bukósisak mellé a kendőt,az nevetséges..de ha egy megtermett motoros mondjuk egy 1200-es intruderen hordja a kendőt az kifejezetten jól mutathat..szerintem.Én zárt sisak alá eleve nem venném fel,nekem gyorsaságim van nem is illene az összképbe,meg alapjában véve nem az én stílusom,de a kendő az évtizedek óta hozzátartozik a rocker,chopperes motorosokhoz..
2019. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

A baj ott van, hogy ezt nézegeted és ezzel foglalkozol.

Az eszedbe se jut, hogy neki az tetszik és tesz rá magasról, hogy a másik mit gondol?

2019. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
27%
Probléma hegyek......
2019. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vicces, jópofa. miért ne? ne félj tőlük!
2019. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!