Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat multipla 1,6 benzin, mi...

Nyakasparasztgazda kérdése:

Fiat multipla 1,6 benzin, mi a Véleményetek (azon kívül hogy "érdekes arca" van)?

Figyelt kérdés
A 3f szabalyt ismerem, de nem erdekel, 3 olasz jármű van itthon...

2019. aug. 22. 07:12
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
72%

Az egyik legjobb családi autó!

Mondjuk itt az oldalon maximum olyan valaszokat fogsz kapni hogy szerintem gusztustalan,meg a világ legrondább autója,meg fúj szar olasz.......de egyebkent egy telejesn használható gép.A régi fiat brava alapjaira épül tehát a rozsdára figyelj,illetve ez az 1.6-os motor egy őskövület,ami azert jo mert baja nem nagyon szokott lenni,viszont fogyaszt rendesen,de ha az nem problema akkor vedd meg!

2019. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Azon kívűl, hogy naponta úgy fekszek le aludni, hogy miért nem Multiplát vettem kicsit sem kattogok rajta, 1.6 eszi az olajat, nem mind, gyakori, hogy eszi, én mindig eljátszok a gondolattal, 1.6 hmmm merjem? Egyetlen előnye, hogy nincs benne kettöstömegű, oké, nincs, de az 1.9 jtd egy álom, keveset eszik, váltóhoz nem kell nyúlni, csak ritkán, szóval én ha még városba is használnám dízelt vennék, lenne okom hétvégente kikormolni (oké változó geos turbó, na vágon, oké, neeee már ezej a hangok..) , ami zavar(na) (bárcsak zavarna ) nem megy le teljesen az ablak, miért menne? Ha lemegy kiesel, magasan ül az ember, az ajtó sem magas, kézifék bal oldalt van, mint a Ducatóba, ülés deréktartása sem kirívó. De azok a teherautó tükrök, imádnivaló autó, mégsem mertem belevágni, féltem mert a fele 500 alatt volt akkor, nem tudom máig sem mi ennek az oka, inkább vettem egy Alhambrát azzal a címmel, hogy majd egyszer végre ki lesz töltve az E a jogsimba hasznát veszem.. gyáva vagyok..
2019. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2019. aug. 23. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!