Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorkerékpár takaró ponyva...

Motorkerékpár takaró ponyva meleg motorra?

Figyelt kérdés
Vásároltam ponyvát a motoromra (600ccm) és az lenne a kérdésem, hogy vajon rátehető a motorra rögtön a leállítás után? Nyilván ilyenkor a blokk meg a kipufogó is elég forró, és nem lenne jó ha ráolvadna. Persze elég logikus lenne hogy ne olvadjon rá, de gondoltam megkérdezek valakit aki már kipróbálta. :) A ponyva tipusa: [link]
2019. aug. 22. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Na tessék, a link meg nem működik. Hátha most: [link]
2019. aug. 22. 20:43
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

En a garázsban régi lepedővel takarom le, de megvárom hogy kézzel foghatóak legyenek a meleg részek

Szerintem olvadna

2019. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azok közé a szerecsések közé tartozom akiknek a garázsuk nem a lakásuknál van hanem messzebb, szóval nem tehetem meg, hogy beállok azt 30 perc múlva kimegyek takarni, mert akkor addig ott kellene szobrozni a garázsban. :(
2019. aug. 22. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha forró és van a ponyvában műanyag akkor az megolvad.
2019. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A link mobilról továbbra sem jó, de a legtöbb ponyva olvad, ha közvetlenül kipufogóhoz ér vagy blokkhoz. Én eg, 12 ezres oxford ponyvát égettem így ki :/


Ha nem tűzforró, akkor mehet, vagy ha nem ér hozzá nagyon.

2019. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezek alapján nem fogom forró rátenni :)
2019. aug. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!