Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen elektromos robogót/bici...

Milyen elektromos robogót/biciglit ajánlatok? 300w-ig

Figyelt kérdés
Én eddig a z tech zt-09 szemeltem ki és a z tech zt-10 szerintetek melyik vagy van jobb?
2019. aug. 24. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
BICIKLIT keress .
2019. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlok semmilyet.

Mostanság a rendőrség is ébredezik,szerintük az elektromos kerékpáron pedálnak kell lenni, ha nincs, akkor az teljesítménytől függetlenül segédmotoros kerékpárnak minősül, bukósisakban, jogosítvánnyal vezethető.

Tehát nem mindegy, hogy biciklit, vagy robogót akarsz.

2019. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
300w kerekparnak minősül és én olyat szeretnék, akkor hívjul elektromos biciglinek
2019. aug. 24. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A rendőrség szerint, ha nincs rajta pedál, lehet 100 wattos, akkor is segédmotoros kerékpár, és jogosítvány kell a vezetéséhez.


Hányszor írod még le, hogy bicigli?

2019. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelmezd a a kérdést 300w pedálal szeretnék vásárolni, azért mondom biciglinek mert annak számít.
2019. aug. 24. 21:07
 6/6 dirtboy ***** válasza:
Azért szólnak mert az nem bicigli hanem bicikli. G helyett K val írandó és persze mondani is úgy kell.
2019. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!