Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octavia 1.6 cr tdi chip...

Hacky kérdése:

Skoda octavia 1.6 cr tdi chip tuning?

Figyelt kérdés
105Le, 250Nm-ről 130Le, 300nm?(vagy akár több) Nem a szomszéd Jóskánál, bőven 100.000ft felett lenne. Tapasztalat? Vélemény? Elvileg ezek az értékek még nem terhelik túl a motor alkatrészeit?.

2019. aug. 24. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Semmi értelmét nem látom egy aprócska 1.6 blokkot "csippel" gyötörni. Ezek arra valók, hogy anyu-apu olcsón járjon vele A-ból B-be.

Ha kell a kraft, vegyél egy erősebb kocsit. Mindenkinek jobb lesz, de elsősorban neked.

2019. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta! ... Nekem ennek a motornak az elődje van( 1.9 pdtdi 105 LE 250Nm bls mitorkód). Eszem ágában sem lenne chippelni. a dolgát teszi. Nem véletlenül lett 1.9es szerintem. Pont ezért tartós, mert nincs kihegyezve. Szerintem....
2019. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erősebb autó vásárlását nem tudtuk megoldani, mivel ragaszkodtunk a 3. Generációs octaviához. De árban ez is nagyon a plafon volt. Gondoltam egy chipel kicsit többet ki lehetne hozni belőle, előbb töltsön a turbó, később menjen el, mivel ez az 1.6 konkrétan 1500 as fordulat alatt nem csinál semmit, ott 1.6 szívó. Haveromékhoz vezető út egy kicsit komolyabb emelkedő, ami egy szűk út, és ha jönnek szembe néha meg kell állni és indulásnál az 1.9 tdi vel ugye elindulok egyesbe, majd 2000-2500 körül váltok másodikba, nos ha ugyanezt megcsinálom az 1.6-tal konkrétan lefullad, mivel 2. Ban 1500 alá esik a fordulat, egész 3500-4000 ki kell pörgetni, hogy váltáskor 1500 vagy az fölé essen a fordulat.
2019. aug. 25. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. (100k egy chipért te jó ég)
2019. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!