Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több évnyi kihagyás után...

Több évnyi kihagyás után mennyire könnyű visszaülni a kormány mögé?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor venni pár vezetés-órát újra?

2019. aug. 26. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előtte tudtál vezetni, akkor semmi gond. Ha nem tudtál, akkor meg tök mindegy.:) Én több éves betegeskedés után ültem vissza. A kreszt, kocsi kezelését nem felejtettem el, de furcsa volt a nagy forgalom, emiatt szorongtam kicsit. Szokatlan volt az idegrendszeremnek, hogy nem a járdán sétálok, hanem egy kocsiban ülök, amit én vezetek, és az úton suhanok. De pár alkalom után hozzászoktam. Előbb csendes környezetben gyakorolj, ne egyből Tokio belvárosában.
2019. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagynéném vagy 20 év kihagyás után kezdett vezetni megint. nem egy ügyes asszony ezen a téren, de hamar visszaszokott, simán megy neki már. ő nyugis, elhagyott helyeken gyakorolt
2019. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogosítvány megszerzése után 11 évig nem nagyon vezettem. Utána viszont úgy alakult az életem, hogy rengeteget. Nem volt ebből semmi gondom, nem felejtettem el se a Kreszt, se a vezetést. Közhely, de szerintem ez is olyan mint a biciklizés. Ha egyszer megtanultad, nem igazán felejted el.
2019. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A feleségemnek sok-sok éve van jogsija. Csak amióta együtt vagyunk, nem kényszerült rá, hogy ki is használja. Valamiért mindig úgy alakult, hogy én vezettem, s neki ez nagyon megfelelt. Kb 18 év kihagyás után vettünk neki is kocsit. Úgy csinált mindent, mintha egy percet hagyott volna ki.
2019. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki valami nem túl forgalmas helyen és úgyis érezni fogod. Lehet, hogy úgy fog menni, mintha utoljára tegnap vezettél volna, lehet kell pár óra mire visszaszoksz.

Ha nagyon bizonytalan vagy kérj meg valakit, hogy segítsen, esetleg keress fel egy oktatót, de nem törvényszerű, hogy kelleni fog. A lényeg, hogy ne stresszelj.

2019. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!