Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek az...

Gájer Jenőné kérdése:

Melyik autót vennétek az alábbiak közül? Suzuki SX4 cross? KIA stonic? Opel mokkaX,

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A Kia stonic alapfelszereltségben a kegjobb kicsit kellene csak a listaár fölé menni viszont ő nagyon pici autó (élőben is megnéztem kb ford fiesta vagy vw polo méret belül). Az Opel picit magasabb és tágasabb de én már annyira nem bízom az új Opelekben. Az Sx4 S-Cross a legnagyobb viszont abba sokat kellene felmenni az alapfelszereltségből. A Suzuki elég tartós autókat csinál és ez még jól is néz ki. Ha belefér az árba akkor én a Suzukit vinném de mindegyik jó autó.
2019. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, valószínűleg csak én adok nagyon sokat a totalcaros népítéletre, de én ott sokat olvastam arról, hogy a Suzukik zörögnek, rossz az összeszerelés minősége. Pedig nekem is sokáig az SX4 tűnt a favoritnak.

A Mokka meg a Stonic ára között meg elég nagy az eltérés, legalábbis ami az indulót illeti.

Nézd meg őket élőben kereskedésekben, meg kérj minél több helyről árajánlatot és ennek fényében dönts. A KIA-nál 7 év a gari, meg szerintem van még kétféle szívómotor is, ha ez számít.

2019. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a Suzukit
2019. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Sx4
2019. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kia Stonic
2019. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kia. Szép.
2019. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sx4 s-cross
2019. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Opel. Ennyiért nem vennék Suzukit ami zörög, kopog belül és olcsó anyagokból van.

Kia meg nagyon pici.

2019. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!