Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell az üléskárpitot...

Hogyan kell az üléskárpitot szakszerűen felhelyezni az autóra?

Figyelt kérdés

Most kaptam életem első autóját (egy kis Suzuki swift 1.3) de baromira nem vágom, hogyan kell fölhelyezni rá az üléshuzatot. Vásároltam a Bárdy autónál ilyen standard huzatot és kaptam hozzá egy kis műanyag zacskóban ilyen kis fém "kapcsokat" de azt se vágom, hogy azok mire jók.

(Sajnos nem küldtek felhelyezési útmutatót, ezért tanácstalan vagyok.)


Igen, végigböngésztem a netet, de mindenki úgy áll hozzá a témához, hogy az adott ember már egyből, a születése után vágja, hogyan is működik ez.


De én sajnos az a "N00B" vagyok, aki nem vágja a születésétől fogva sem az ilyesmit.


Szal ilyen standard "két első üléses" huzatról volna szó a Bárdy-tól vásárolva. Van a huzat "tetején" három lyuk, a "hátulján" pedig egy gumikötél, ami a hátát átszeli, plusz gumikötelek a sarkoknál és ilyen fémkapcsok pluszba.


Tehát:

- Hogyan kell fölhelyezni az első ülésekhez használatos, standard üléshuzatot, pl. kis Suzuki Swift esetében

- Mibe kell a huzat sarkainál elhelyezett gumiköteleket beleilleszteni, ill hogyan kell az egész huzatot megfelelően rögzíteni az üléshez?


2019. aug. 27. 16:49
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A kis kampokat az ülés alsó váz részéhez kell beskasztani
2019. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Bárdy" :-))))
2019. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!