Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy BMW E46 1.8 benzin...

Batragramzadarma kérdése:

Adott egy BMW E46 1.8 benzin compact 2002-es gépkocsi. Makulátlan az autó de minthogy sor 4 sokan lenézik. Normálisan már nem is lehet ilyennel autózni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Neked kell hogy megfeleljen! Mit érdekel ki mit mond?

Nyilván jobb egy hat hengeres,megbízhatóbb. Ennyi. Attól még jó az 1.8 is. Meg kell adni neki mindent időben.

2019. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig de sok 4 hengeres autót csinálnak még és lehet velük normálisan menni.
2019. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld,vannak akik 1.0-ás meg 1.2-es,60-70 lóerős autókkal vannak,és azok is mennek ám.Esetleg a boyracerek,az Ajudis és Bömös gazsik lenéznek de az meg nem érdekel senkit.
2019. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Márciusban vettem azóta a szemem fénye.Havi futásteljesitménye

1000-1500 km,4000 ezer fölé nemigen forgatom,nem versenyzők nem driftelek lévén 50 évesen kinőttem ezeket meg nem is vagyok egy vadmagyar.Garázsban áll de minthogy használt vannak rajta kisebb javítások fékek kompletten,olajfolyás a vacuumnál,tetőablak nem működik de ezektől eltekintve nagyon finom kis gép nekem legalább is.

Ha ilyen kíméletesen használom akkor talán nem kell örökké szerelőhöz járkálnom bár igy is 169 van benne,egy tulajos összes kulcscsal szevizkönyvvel mèg törve sem volt.Remélem nem fogtam mellé és hű társam lesz anélkül hogy lerohadjon!

2019. aug. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!