Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak ilyen tulajok?...

B4D B!TCH kérdése:

Miért vannak ilyen tulajok? Egyátalán hogy szerezhettek jogsit?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen, láttam Siófokon a víztoronynál egy BMWs-t aki az egyirányú úton a forgalommal szembe ment. Dudáltak neki erre visszadudált. Még aznap délután láttam ugyan azt a tulajt, autót ahogy a parkolóba állt, egy kicsit kilógott az útra, de ez még nem elég, az ajtó tárva nyitva van, hátha valaki letöri neki, jött egy böhöm nagy merci benne egy nő és ugye van az a átjáró ami a fő tér egyik feléről megy átt a másikra és annak ilyen beton széle van és ott állt hogy ne férjen el senki és látta hogy a merci alig fér el, de még az ajtót is baszta becsukni.Ez a nap után másnap láttam ugyan azt a kocsit a baby centerrel szembe féloldalasan állni nehogy bele kelljen neki állni egy POCSOLYÁBA! Látszott, hogy azér áll úgy hogy nehogy beleérjen az autó kereke a pocsolyába. Ott épp hogy nem lógott ki az útra...

Hogy szerezhetett egyátalán jogsit?



2019. aug. 29. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy átment a jogosítvány megszerzéséhez szükséges vizsgákon.
2019. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál az mind szimpla parasztság, nem azt jelenti, hogy nem tud vezetni.
2019. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a fekete bmw? 240-el ment múltkor Tab felé, tud az vezetni, ő a környék legjobb sofőre, összes f1-es pilótát becsicskítaná csak nem szeret sokat külföldön lenni ezért visszautasította az ajánlatot. Ha szépen üegkéred alá is ír neked.
2019. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!