Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözlet Eladtam egy autót 9...

Interexpress kérdése:

Üdvözlet Eladtam egy autót 9 éves amit rendbe tettem. Eltelt 3 hónap és felhívott a vevő hogy hajtókar hiba keletkezett az autón és eláll a vásárlástól, rövidesen vissza szállitatja az autót. Mi a jogi háttér magánszemélyek között?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell egymásra ugatni, ha legközelebb hív, mond el neki, hogy szíveskedjen hitelt érdemlően bizonyítani, hogy a hiba fennállt a vásárlás pillanatában is. Utána tárgyalsz vele a továbbiakról. Addig is kívánj neki szép napot.


Ha meg tényleg akkora gyökér, hogy ledobja a kocsit a házad elé, felhívod a közterület felügyeletet és majd ők eltüntetik.

2019. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Eltelt 3 hónap.... akkor erről ennyit is. Nem kell vele foglalkozni, esélytelen részéről a dolog.
2019. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudja az ipse, hogy " hajtókar hiba" van?

Autószerelő talán?


Magánszemélyként nem kell garanciát vállalnod, pláne nem egy 9 éves autóra!


Sőt, a bizonyítási kényszer is a vevőnél van.

2019. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!