Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen kazetta adapter milyen?

Ilyen kazetta adapter milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az autómban kazettás magnó van, és bár működik a rádió, néha jó lenne saját zenét is hallgatni. Egy ilyen adapter milyen hangzással bír, milyen a basszus? Illetve meddig bírja, 2-3 évet kibírhat hiba nélkül? Megéri egy ilyenre beruházni? Fejegységet nem szeretnék cserélni.

[link]



2019. aug. 30. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már egy éve használom és még nincs baja. A kábele szerintem könnyen megtörhet, de nem kell hajtogatni. Nincs is miért.

Hangzásról meg basszusról nem tudok nyilatkozni, mert sok zeném eleve nem a legjobb minőségben van a telefonon, amiről hallgatom, és az autóban is a gyári vacak hangszórók vannak. Nekem arra tökéletes, hogy útközben ne rádiót kelljen hallgatni, de bulizni biztos nem az autóban fogok. :)

Amúgy ez csak 3000 Ft, nem egy nagy beruházás. Ha nem jön be, nem buksz rajta nagyot. Én is úgy vettem meg, hogy max kidobom, ha nagyon szar lesz.

2019. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából ha 3 évet kibír, az jó. És néha jó lenne nem rádiót hallgatni az egyetemre menet (160 km-re van). Majd kipróbálom, remélem bejön nekem is.
2019. aug. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!