Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autókban mire jó az adapter...

Az autókban mire jó az adapter kazetta?

Figyelt kérdés
Most találtam az autómban egy adapter kazettát a kesztyűtartóban,még régebben hagyta benne egy ismerősöm,de nekem lövésem sincs róla hogy mire jó,illetve az autóban ezt hova lehet bedugni.
2013. ápr. 10. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet tenni a kazettás magnóba, beledugni a jack-dugót, aztán a jack-dugóból érkező bármilyen hangot (MP3-lejátszó hangja, telefonból jövő zene vagy bármi) úgy alakítja át, hogy a magnófej tudja értelmezni, így az autóba épített rádiósmagnóval külső eszközről lehet zenét játszani.
2013. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
régen volt praktikus ha pl nem volt a kocsiba cd-s magnó csak kazettás benyomtad az adapter kazit a végét rákötötted a discmanadre és már szólt is a music:P
2013. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt egy olyan szerkezet, amit kazettás magnónak hívtak. Sokaknak nincs/nem volt pénze lecserélni az autórádiót CD-sre, mp3-asra, USB-sre, memóriakártyásra, bármi újabbra. Nekik volt megoldás, hogy ez az adapter a kazetta helyére téve mégis le tudott játszani mp3-at pl USB eszközről vagy memóriakártyáról. Kb 20000 helyett 1-2000-ből volt megoldás.
2013. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah értem,akkor hasonló mint az FM Transmitter,köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!