Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiestába másik motort...

Ford Fiestába másik motort bele lehet tenni legálisan?

Figyelt kérdés

Igen, nem tudok aludni és eszembe jutott, hogy 1.5 év és műszakizik a Fiestám , rohad és nincs benne klíma, ezért arra gondoltam kellene egy másik autó, de megnéztem az árakat és inkább úgy döntöttem csak az átírásból meg tudom csináltatni a rozsdát a Fordon, na, de ha nekiállok akkor már egy klímát is bele lehet varázsolni, ahogy néztem 100-150 ezerből megvan , ha meg lenne benne klíma akkor az a 50 lóerő gyenge lenne, így néztem olcsón Fordokat, találtam is 1.6 1.8 benzines rozsdakupacokat, nekem csak a "szíve kell" , régen meg beszéltek olyanokról, hogy a Barkasba Fiat dízeleket raktak, így merek álmodni vagyis kérdezni, engedélyezhetik a 1.6 vagy a 1.8 motort a kis Fiestába? Szívesebben költenék erre mint egy újabb autóra , ez úgy hozzám nőtt.


Kérlek, hogy ne alázzatok meg, és ne gúnyolódjatok az rosszul esik. Kérdésre kérek választ. Köszönöm. :)


2019. aug. 30. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Bele lehet? Bele.

Rámegy a gatyád is? Rá!


na ez így elég egyértelmű?

2019. aug. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megveszed a motort. Hogy legális legyen és hivatalos, ahhoz millió okmány és vizsga kell. Plusz nem csak motort kell cserélni, hanem erősebb motor, kell nagyobb fék, stb, stb.

Plusz a műhelytől is rengeteg papír kell. Bonyolult, macera, nem éri meg. Az autó értékének legalább a 3x-osát fogod rákölteni. Annyiból meg veszel már egy új autót kb.

2019. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.


Mondjuk ráköltesz 400 ezer Ft-ot a kb. 150 ezres autódra, de utána is kb. 200-at fog érni.

2019. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt megállt a tudomány, mert csak 2 dob és 2 tárcsafékes volt belőle, és abba is belekötnek ha találok 4 tárcsásat esetleg valahol valami ritkát, egyik ismerősöm sima mezei Swiftet csináltatott meg gti-re de úgy motortól az utolsó csavarig, és a vizsgabiztos nem engedte át, mondván nem volt 4 tárcsafékes kivitel...
2019. szept. 2. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!