Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort érdemes venni...

Milyen motort érdemes venni (A1), plusz pár kérdés?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el az A1-es jogosítványt, és pár kérdést fel szeretnék tenni. Első sorban az érdekelne, hogy milyen (használt) motort érdemes venni, ami télen-nyáron könnyen használható, és fel lehet rá szerelni bármilyen tárolóeszközt, könnyen meg lehet vele tenni egy huzamban nagyobb távokat, max 125 cm3, 11kw, és maximum 350 ezer forint? Másodszor, alapvetően fizetős zónákban ingyenes-e a motor parkolás? Harmadszor, milyen boltban lehet jó áron, jó minőségű motoros felszerelést, és kiegészítőket venni? Valamint, az első kérdéshez visszatérve, Chopper mennyire használható télen? Ha további kérdés merülne fel, lent felteszem.

2019. aug. 31. 04:13
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

350 szűkös keret a hahu-n nézz körül.

Ebbe a keretbe főleg robogók lesznek, esetleg sr,gn,cbf

Hosszabb távot mind bírja ha rendben van és nem full gázon mész vele.

Parkolás ingyenes de ne állj be egy autó helyére vele!

Boltokat keress a neten, nyilván ami olcsó az nem lesz olyan jó (kényelem, tartósság, variálhatósàg...) Mint egy drága cucc.

Tél alatt mit értesz? Kb ugyanúgy használható minden. De a robogók talán jobban védenek , lehetne rájuk rakni öltakarot, lehet venni rá telizgumit...

2019. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ebben az árkategóriában szerintem a Yamaha Ybr lenne neked megfelelő, télen is könnyedén el lehet vele közlekedni, dobozokat is lehet rá tenni.
2019. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy a chopper egy jó gumival elég jól használható télen mivel viszonylag lent van a súlypontja.
2019. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennyiből yamaha ybr / honda cbf / keeway superlight (ha már chopper szóba került)

vagy ha adsz még bele egy kis pénzt esetleg honda xl varadero

olcsón cuccot ebay-en nézegesd, kicsit hosszú a szállítás de fele áron megkapod mint itthon

2019. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Varaderot ennyiből sosem vesz, az fél milla fölött indul, se CBF se YBR nem jön ki belőle, max. valami hulladék. Suzuki GN, TU, régi 125-ök. Ilyen keretre nem lehet típust ajánlani, mert azt tudod megvenni amit találsz, nem lesz egyszerű. Inkább választanék robogót, abból sokkal jobb a választék ennyi pénzért.
2019. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az említett motoroknak utána nézek, a jó áron jó minőségű felszerelés alatt nem a legolcsóbb, leggyengébb dolgokat értettem, inkább emberi árba jó minőséget keresek (netes keresés alapján az első találatnál 200-300 ezres sisakokat találtam, ami kicsit erős), robogót nem igazán szeretnék, mert igaz, először kisebb (20-30km) távokat szeretnék tenni, de idővel, amint belejövök valószínűleg több száz km-es utak is beeshetnek. Illetve, mindenképp olyan motort keresek, amire viszonylag sok dolgot lehet pakolni (minimum férjen fel rá sulis cucc, némi ruha, motoros ponyva, és maradjon hely, hogyha beugrok a boltba, akkor az ilyen-olyan dolgokat is el tudjam helyezni), nem vagyok tisztában az átlag dobozok/táskák méretével, olyan 3 tárolóeszközzel számoltam.
2019. szept. 1. 04:09
 7/7 anonim ***** válasza:
amiket leírtál azok szerint tényleg a varadero a nyerő csak hát enyiből nem lesz meg
2019. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!