Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kínai pitbike-ok tényleg...

A kínai pitbike-ok tényleg annyira tartósak?

Figyelt kérdés

4 ütemű 125 ccm-esekre gondolok. Az van előírva, hogy 50 óránként kell bennük cserélni az olajat, ezért gondolom, hogy 80 óra alatt nem fog teljesen széthullani. Kibír ezek szerint több olaj cserét is, mondjuk 5-10-et is akár? A kisebb problémákat elhárítanám, gépbeállítóként dolgozom. Na és mikor érdemes eladni? Mennyi használat után?

Csak mert amikor elkezdenek jönni a hibák tömegestül, akkorra jó lenne megszabadulni tőle.


2019. aug. 31. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem spórolsz rajta és nem pörgeted szét hidegen akkor sokat kibírnak, baj az hogy használtan nem szabad megvenni mert általában ezt a 2 íratlan szabályt nem tartják be
2019. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kínai? tartós? ez a két szó nem fér össze egy mondatban.
2019. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.: Milyen kínai motorod volt, és meddig tartott, hogy ezt így kijelented? KArbantartás rendesen megvolt?
2019. aug. 31. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sógós, bátyus autószerelők, hobbi motorosok, besegítek nekik én is néha. Hiába tűnnek egyre jobbnak, a mai napig gagyik a kínai cuccok.
2019. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.: Én úgy tudom, hogy ezek különleges bánásmódot igényelnek.

Pl. kínai fűkaszát nem szabad nagyon erőltetni, magason kell tartani a fordulatot, fél óránként pihentetni, és akkor bírni fogja jó sokáig.


Én a 26 ezres demon fűkaszáról azt hittem, hogy max. az egyszer tudom lenyírni vele az udvart, aztán vége. Ahhoz képest eléggé pacek.

2019. aug. 31. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!