Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha még sose motoroztam, akkor...

Ha még sose motoroztam, akkor hülyeség nekiugrani egyből a korlátlannak ugye?

Figyelt kérdés

A B kategóriával meg van ugye az AM jogsi.

Jól jönne ugyan A kategória a későbbiekben, de most elgondolkodtam hogy lehet A1,A2 végig kéne lépkedni a lépcsőfokokat.


2019. aug. 31. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy meg van az A attól még nyugodtan vehetsz kisebb motort is kezdésnek.
2019. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj 1000es motort venni...
2019. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 évesen akartam megcsinálni a jogsit, de lecsúsztam róla mert akkor emelték 24-re... Engem érdekel gyerekkoromtól a motorozás csak autó mellett nem volt lehetőségem rá, de erőt vettem magamon, lecseréltem a kocsit kisebbre hogy beleférjen egy nagy motor majd, és neki indultam a procedúrának.


Én tapasztalat híján vettem egy 600as naked-et pár évre, utána cseréltem le a végleges kategóriára amilyet kezdetektől fogva akartam.

2019. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem az a hülyeség, ha mindet megcsinálod és rámegy egy csomó időd és pénzed.

2019. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
A jogsi lépcsőt nem kell, de motorban azért ésszel válassz méretet
2019. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Motorválasztásnál tartsd be a lépcsőket, ne a jogosítványnál, az tényleg indokolatlanul drága. Jól figyelj, milyen kezdő motort választasz, sok ajánlás van fent neten.
2019. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyből mehet az A, de az nem azt jelenti, hogy utána R1-et kell venni. Főleg tapasztalat híján. Érdemes valami 250-400-as motorral kezdeni viszont.
2019. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj a legnagyobbra ami lehet. Úgyis először a legcsoffadtabb motorra ültetnek rá a tanfolyamon. Pár hét alatt megszokod hogy fél centis gázon elboldogulj a tanulómotoron. Szerintem még a nagyobbak is agyon vannak fojtva. Aztán majd megtanulsz motorozni utána rendesen és végigjárod a lépcsőt. De a jogosítványos felesleges tortúrábol 1 kör is elég szerintem ott ugysem tanulsz meg motorozni.
2019. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!