Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoroztam terepen kb fél...

Motoroztam terepen kb fél évet de azóta van jogsim és közúton is akarok (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tehát motoroztam fél évet terepen ennek mar vagy 2 éve akkor 18 éves voltam és 125ccm pitbike-on volt. Tavasszal motorozni akarok közúton. Mivel kedjek el közúton motorozni? Valami komolyabb robogó vagy 50-es valtós aprila sx és társai? Most nincs pénzem 125-ösre ezért ezek vannak most számításba véve :) szerintetek mi legyen?

2017. dec. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Többféle jogsi van. A "B" kategória csak 50 ccm-ig érvényes motorkerékpárra. Úgyhogy ez alapján válassz. Ha nem sok a pénzed, akkor a Babettát ajánlom. Jobb, mintha gyalog mennél, és olcsó.
2017. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan szépen körül írtad a semmit, hogy abból nem is tudtunk meg semmit :-)

Van jogsid, de azbtitok, hogy mire érvényes, tőlünk kérdezed, hogy 50-es, 125-ös motort vegyél...

Szerinted mi honnan tudjuk, hogy mit szeretnél?

Robogó? Váltós motor? Mennyit szánsz rá?

Egyáltalán, mire érvényes a jogosítványod?

Azt csak sejtem, hogy a terepmotorozás után nem Babettára vágysz.

2017. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!