Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó döntés egy Citroen?

Mennyire jó döntés egy Citroen?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy 2010-es 2 literes benzines C5-t.

Kívülről, belülről nagyon tetszik.

Nagy kényelmes stb stb.

Viszont mindenkitől azt hallottam, hogy franciáktól meneküljek.

Jelenleg egy 1.3-as Swiftem van amiben kb semmi nincs.

Szóval eléggé nagy lépés lenne csak hozzászoktam, hogy évente egyszer járok szervízbe mikor minden szokásos dolgot le cseréltetek.

Vélemények, tapasztalatok?



2019. szept. 2. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Totalcar népítéleteket olvass rõla , mielőtt megveszel bármit vidd el a tulajjal vizsga átnézésre csápon alulról is , kifizeted a díjat kiderül megéri e . Ha a tulaj nem engedi keress mást .
2019. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem szabad francia autót venni. Japánban meg nem csak a fapados Swift van ám.
2019. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont tegnap kérdezte itt egy csaj, hogy mit csináljon vele, az első tankolásig bírta, aztán beadta a kulcsot az autó....
2019. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan vedd meg,ezzel se lesz több gond mint egy passattal!Ezt a franciától menekülni kell című baromságot meg felejtsd el nagyon gyorsan!(mielőtt bárki belém állna: Zsinórban a 3. francia autómat hajtom 100%-os elégedettséggel!)
2019. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Peugeot van és jobb mint bármelyik más autó.
2019. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is Peugeot 1.6hdi-m van 400x ezer kilométer van benne és kopó alkatrészen kívűl semmi hiba a motor bontatlan!Előtte Laguna 1.9dci volt a 2 marha nagy hiba volt 1.turbócső kb 5000ft és a 2. kiégett a kapcsolókból az izzó.Ennyit a francia autókról!

Aki azt mondja kerüld a francia autót annak valószínű soha nem is volt!

Egy a lényeg,hogy karban legyen tartva.

2019. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%

Nekem sok évig egy 1,8 benzines Lagúnám volt.Egy hűtőcső törésen kívül semmi gond nem volt vele.Azt sem tudom hogyan lehetett,mert egy ismerősömnek adtam kölcsön és nála történt.Most egy C 5 2,2 HDI-m van.268000 Km-el.A kopó alkatrészeken kívül,egy kinyomócsapágyat,meg egy pár kézifék bowdent kellett cserélni.

Azt hiszem nagyon sok autós kiegyezne ennyi javítással.

2019. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ja,és még az előzőhöz.

Ma megy műszakira az utánfutóval együtt.Az utánfutó elektromos csatlakakozóját kellett cserélnem.Ezen kívül nem kellett rajta csinálni semmit.

2019. szept. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!