Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen kint hagyni kocsit sok...

Télen kint hagyni kocsit sok idõre?

Figyelt kérdés

December 1 tol Januar 2 ig egy masik varos reptererol indulok el messze, es ra egy honapra jonnek.

Az unnep miatt nincs busz vagy vonat plane hogy januar elsejen ejfel utan erkezek tehat nulla tomegkozlekedes.


Egy ipari terulet mellett hagynam egy parkoloban ami az utca mellett van



Egy honapot kibirna az akksi? nem kene ejfelkor bebikazni?


Opel corsa c viszonylag jo allapotu.2001 es


2019. szept. 3. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó és feltöltött akku az bírja ezt az időt, semmi baja nem lenne.
2019. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdés milyen állapotba van az akksi stb

1,5 hónap után (udvaron vannak az autók,nincs garázsunk) lazán indult a 18 éves dízel autó,de még a benzinesünk is állt ennyit simán mikor szerelőre várt télen és annál se volt gond. De ha lekapod az akksiról akkor bizti semmi nem szívja le

2019. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem beálló alatt áll az autó az udvarban, de hideg szempontjából ugyan az mint az utca. Év végén 2-3 hét szabadságon szoktam lenni, ez alatt nem megyek az autóval. A dízel H Astrámnak meg se kottyant, ugyanúgy indult rögtön, mintha csak egy órára állítottam volna le. Pedig riasztó is van benne, ami folyamatosan szívogattam az akkut.

Szóval egy jó állapotú akkunak ennyit illik kibírnia. Én inkább amiatt aggódnék hogy egy iparterületi parkolóban nem szívesen hagynám magára ilyen sok időre az autómat. Ki tudja kinek tűnik fel...

2019. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mindenkinek ment a pacsi.


tavaly mikor elmentem ugyanigy akkor egy fedett de ugyanugy nyitott ablakos helyen parkolt es pöccre indult minusz 5 fokban.



És mennyi az esélye hogy feltorik vagy valami?

Riaszto nincs benne hatul feketitett ablakok vannak.

2019. szept. 3. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltörik-e, na ezt senki nem tudja.
2019. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Reptéri transzfer? Lehet hogy olcsóbban kijön mint a kocsi feltörés
2019. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!