Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten tudtok tényleg jó...

Ricsi74zhf kérdése:

Budapesten tudtok tényleg jó autószerelőt?

Figyelt kérdés
Budapesten tud valaki tényleg jó,lelkiismeretes autószerelőt,aki Audi 80-as gépkocsiktól se riad vissza?
2019. szept. 3. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem egy Audi 80 szerelése nem bonyolult. Valami 40 körülik szakember biztosan simán vállalja. Budapesten rengeteg jó szerelő van. Én viszont biztosan nem adom meg egy ilyen helyen előzetes egyeztetés nélkül senki nevét.
2019. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Egy 80-as audit bármelyik öregebb szaki megcsinál. Viszont kb. senki nem akarja majd vállalni, mert egy 150e forintos autón is kellhet sok munkaórát dolgozni, csak senki nem fizeti ki rá a 20e forintos rezsióradíjat...
2019. szept. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 nagyon ügyes és nagyon okos válaszoló...Ezigen...Inkább ne is vettétek volna a fáradtságot hogy lenyomkodtátok a billentyűzetet...
2019. szept. 4. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj többször nem fordul elő. Sok sikert a ahhoz, hogy hozzáértőt találj aki hajlandó foglalkozni relikviakkal... :)
2019. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Össze tennéd a 2 kezed ha egy ilyen relikviád lenne és ilyen minimális költségekkel javíttatnád az autódat mint ahogy én:)))Lúzer
2019. szept. 4. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont Audi 80-as volt az első autóm - 15 éve :D


Nem tudom ki a nagyobb lúzer, aki kifzeti a "drága" szervízt az új autóhoz, ami nem is megy tönkre vagy aki egy 30 éves kocsiban ülve azzal nyugtatja magát, hogy olcsó hozzá az alkatrész (csak épp szerelőt nem talál...)

2019. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most költöztem Pestre te nyomorult veréb:)))
2019. szept. 4. 17:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen buzeráns nyomorékok minek írnak ha annyira élettelenek hogy abba lelik az örömüket csak ha másba belekötnek és okoskodnak?Ennyi boldogság jut nekik az életben semmi több:))))Szánalmas nyomorult emberek:))))
2019. szept. 4. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Most költöztél Pöstre? Oszt' akkó' mivan? Eddig tanyán lehet menő volt a verda de megsúgom, pesten nem buknak a sunák a veteránra ;)
2019. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

srácok, engem privátban is inzultál, szót sem érdemel. :-)

Nem tudom, honnan költözött Pestre, de tippjeim volnának...

Minden esetre ha szerinte egy Audi 80-as relikvia, akkor nincs is miről beszélgetnünk vele.

2019. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!