Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyetemista vagyok. Tegyem le...

Egyetemista vagyok. Tegyem le most inkább a jogsit? Valószínű, hogy drágább lesz pár év múlva?

Figyelt kérdés

A szülővárosomban tanulok és idáig nem éreztem késztetést arra,hogy letegyem a jogsit.

Most az egyetemen lenne lehetőség.

Szerintetek inkább most tegyem le a jogsira a képzést,mert évek múlva még drágább lesz?



2019. szept. 4. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítvány ára mindig csak feljebb megy. Szóval ha most van rá lehetőséged, akkor kár várni vele.
2019. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
100%
igen, tedd le most. részben a drágulása miatt, részben mert ezen is túl leszel, részben mert most késztetést is érzel rá!
2019. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az valóban igaz hogy évről évre emelkednek az árak! De abban az esetben ha miután megvan és nem vezetsz napi szinten hanem majd csak évek múlva akkor úgy rossz lesz mert amit megtanulsz a három hónap alatt az ki fog esni...


Én azt javasolom hogy akkor csináld meg ha vezetsz is utána legalább heti szinten egyszer!

2019. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni, hogy mennyire fér bele időben. Nekem az egyetemen sokszor kakilni nem volt időm. Vizsgaidőszakban pláne, szorgalmi időszakban rengeteg volt a gyakorlat.

Ha most van rá időd, akkor nincs értelme halogatni. Sem anyagilag, sem később munka mellett szerintem nem fogsz jobban ráérni.

2019. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd le most. Neked kell tudni hogy mennyire fér bele az idődbe, de szerintem mindenképp érdemes. Én is egyetem mellett csináltam a jogsit tavaly, pont úgy jött ki hogy egy lazább félévem volt akkor. Az első forgalmi vizsgám napján nem mentem be órára sem, a második vizsgám napján meg zh-t is írtam :D Nagyon fáradt voltam, így a zh-ra nem igazán tudtam koncentrálni, de nem is érdekelt annyira mert örültem hogy átmentem a forgalmin :D Ha már megvan a jogsid, akkor pedig mindenképp vezess utána, az a legjobb ha autóval járhatsz az egyetemre :)
2019. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!