Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit állít a futóműves?

Mit állít a futóműves?

Figyelt kérdés

Voltam futóművesnél és szerettem volna megnézni, hogy mit állít, de nem engedte a rálátást a szerelő.

Persze megértem, mert ez a kenyere, de engem a szimpla kíváncsiság vezérelt és most ez kielégítetlen maradt.

Mit lehet ilyenkor állítani?

Az összetartást a kormányösszekötővel. Ez oké.

De a csapterpesztés és az utánfutás állítására nem látok csavart.

Kerestem a "kopásnyomokat", amit állítgatott, de előtte lemostam a futóművet, ne a dzsuvában kelljen nyúlkálnia, így nem találtam nyomokat.



2019. szept. 4. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj olyanhoz, aki megengedi.
2019. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Azt állítja, hogy miután elvégezte a munkát a gépjármú összességében jobb lesz, mint előtte.
2019. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindegy milyen autót viszel oda, állítható - e a hátsó futóműve is, vagy csak az első. Sok esetben csak a kerékösszetartáson állítanak, vagy a dőlésen, (lengéscsillapítón van 2 átmenő csavar azokkal lehet belőni) feltéve ha lehet.


Ilyesmi mint csapterpesztés nem nagyon állítható ma már, a régi autókban még sokkal inkább. De azok tényleg régiek, a többségük már OT rendszámmal közlekedik.

2019. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Nekem van egy futóműves barátom, Ő kimondottan szeret beszélgetni az ügyfelekkel. Nem titkol semmit, ha kérdezik szívesen tájékoztatja az ügyfelet, ha szükséges, tanácsot ad.

Különben is, a javítás/beállítás, szerintem úgy kezdődik, hogy a szerelő megkérdezi mi a panasza az ügyfélnek, illetve mit tapasztalt?


Vagy ez a fajta viselkedés, ma már nem trendi? :(

2019. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!