Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane 3 felszereltség...

Renault megane 3 felszereltségi szintek? Faceliftek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Nem találok sehol sem egy listát, hogy például Advantage vagy dynamic és hasonló modellen belüli jelzések milyen felszereltségi szinteket tartalmaznak. Csakis grandtour változatban gonolkodom,az első faceliftesben 1.5DCI . Talán 2011től gyártották? A válaszokat előre is köszönöm.
2019. szept. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

(Authetique nem tudom volt e még itt)

Dynamic

Expression

Privilege

Privilege(bose)

A phase 3-nak (2013-2016) volt egy limited nevű felszereltsége is

1.5dCi-t viszont a helyedben nem venném, inkább az 1.6dCi-t vedd ha szeretnél egy kicsit pörgősebben közlekedni.

2019. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogyasztás nagyon fontos. Ezekről a dci motrokról nem halottam még rosszat annyira. 1.6 után nem is nagyon olvasgattam.2013 ast nem engedhetek meg magamnak. Maximum 1.5 millióm lesz rá. Igaz csak tavasszal kerül majd sor rá. Első kocsi, friss jogsi. A 15ezer km-t úgy számoltam ki, hogy most a barátnőmét használjuk pár éve. Annyi az átlagunk. :)
2019. szept. 6. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:
És az advantage hova sorolható?
2019. szept. 6. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
advantage egy egész élhető felszereltség,valahol középszinten mozog.
2019. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!