Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autószerelők tényleg nem...

Az autószerelők tényleg nem vállalják el a Rover autók javítását? Ez valóban igaz?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy mivel angol így bonyolult egy szerkezet és sok vele a munka. Igaz ez?

2019. szept. 4. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. A Rover egy centivel sem bonyolultabb mint a többi hagyományos autó típus.
2019. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
A Rover egy fostaliga. Aki válogathat a munkában, biztos nem azt fogja választani.
2019. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy nem vállalják, de nem szeretik.

Nem azért, mert angol, hanem azért, mert viszonylag ritka nálunk, és valóban nem megbízhatóak.

Mivel ritka, így kevés szerelő mondhatja el magáról, hogy nagyon ért hozzá, egyszerűbb hibák esetében persze ott a hibakód kiolvasás, de az még nem hozzáértés...

Az alkatrész ellátásban is lehetnek problémák, nem szeretik a Rovert, mert az arra fordított idő alatt lehet 2-3 "tucat autót" megjavítanak

2019. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen Rover-ról van szó?Nekem volt 414si a világból ki mertem volna vele menni nagyon megbízható autó volt!Az egyik autó ami a legkevesebb típúshibája van az pedig a hengerfej vagy a tömítése.A kasztni és kb 80%-a Honda Civic szerelése semmi extra!A Rover 75-nek is a hengerfej a típushibája.Diesel pedig Bmw motoros amihez lehet hozzá kapni alkatrészt.

600-as sorozat pedig szinte 100% megegyezik a Honda Accordal-al.Akkor miről beszélünk?????

Semmivel nem rosszabb,mint egy átlag tucat autó

az viszont igaz,hogy van néhány alkatrész ami nem 1 nap alatt jön meg,de 100% be lehet szerezni mindent mindegyik Roverhez.

Lényeg a kérdésedre a válasz NEM igaz!

2019. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!