Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel C Corsa vagy Peugeot...

Opel C Corsa vagy Peugeot 206? Melyik autó lenne hosszútávon strapabíró, illetve melyikkel lenne a legkevesebb "gond"?

Figyelt kérdés
Természetesen a fogyasztást és a további lényegesen tényezőket is figyelembe véve.
2019. szept. 5. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyikkel eddig is törődtek, cserélték, amit cserélni kellett, és amelyiken te is cseréled, amit kell...

Olyan nincs, hogy csak üzemanyagra kell költeni, de sokan használják úgy az autót, és amikor tropára megy, megpróbálják eladni...

Érzed, hogy miért nincs értelme a kérdésednek?

A kopó alkatrészek cseréje, az olajcsere intervallumok betartása nem az autón múlik, hanem a gazdáján.

2019. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Opel.
2019. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Opel
2019. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pezsó
2019. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pőzsó


Egyébként sok értelme nincs a kérdésnek mert olyan válaszokat ír mindenki amelyik fele jobban húz és nem a tények alapján. Attól függ melyik milyen állapotban van. Nézesd meg mindkettőt szakemberrel vannak olyanok akik erre specializálódtak és evvel foglalkoznak csak. Árban sem nagy tétel 5000 ft-ért nézték át nekem és megtakarítottam 150.000 ft-ot úgy,hogy nem vettem meg.

2019. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!