Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg 1 2008-s SWIFTEM van...

Jelenleg 1 2008-s SWIFTEM van lecserélném.3-5 éves Citroen C ellyse -re . Alkatrész árak ill maga a gk milyenségéről mik a tipus hibák mik a gyakori alkatrészek csere okán 1.6 benzin. , hallotam horror árakról! IGAZ-e?

Figyelt kérdés

#benzin #citroen c ellyse
2019. szept. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nincsenek horror árak egy C-Elysée-hez.
2019. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A swifttől mindenképp jobb autó, de nem drágább az alkatrész ára .

Nekem volt swift és tönkre ment a fékerő szabályzó ami 70000 ft lett voln aújonnan, de bontóból vettem egyet 20-ért. Most néztem kiváncsiságból a Peugeot partnernek 30000 ft az új fékerő szabályzó.

Na ennyit az árakról.

2019. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1.Azért egy Suzukit ne hasonlítsd össze egy Citroenhez nem egy ligában játszanak.
2019. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 válaszadónak ment volna! :D
2019. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"#1.Azért egy Suzukit ne hasonlítsd össze egy Citroenhez nem egy ligában játszanak."

Miért, melyik milyen ligában játszik szerinted? Komolyan kérdezem, nem gúnyolódom.

2019. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Van szerelő barátod ? Ha nincs ideje eggyel osszehaverkodni.

Az a baj hogy Japán autó tulajok elfelejtik milyen az hogy ismeretlen hiba , javitgatnak a kocsin azt mégse jo, olyan hibák jönnek elő amiről nem is tudtam hogy létezik.


Nem a fenntartás a drága hanem az a sok nyűg kínlódás amit az autóval el lehet tölteni a végen már hányinger kerülget a használattól.

Napi rohanosnak egy vw 2.0 PD -t használok becsapom az ajtót kigyullad a légzsák visszajelző. 100e km volt benne amikor lengescsillapitokat cseréltünk még feknyerget mert beragadt most hogy reggel hűvösebb volt felvillant az ABS hibajelzo és a klíma ami nyáron nem ment maxra kapcsolt de a motorhuto is, ezt 1 éve nem tudják megjavítani főleg télen klíma max motorhutes maxon be se melegszik visitanak a ventik can bus com error, azt nincs megoldás 10 bohóc már takolta de nem megoldható feladat .



Hát ilyenkor aztán a másik automba ülök ami egy Honda és tényleg az az össz bajom hogy pollenszuro csereleshez ki kell borítani a kesztyutartot :))


És látszik nem a pénz számít csak az hogy kell e ilyen nyűg valakinek

2019. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Olyanhoz vidd aki ért is hozzá!Az pedig hülyeség,hogy japán a legjobb.

Pl.Melóba Honda accord-al jártunk ami 5éves és randomra hol az egész műszerfal,vagy csak a rádió némult el.

Barátom,már a felgyújtás határán van a Toyota 2009 Avensis-el 2.2 diesel amivel állandóan motorhibával küszköd.

Szomszédom Mitsubishi-ét 16 évesen már bontóba vitte.

Mazda 6-al meg úgy jártunk,hogy véletlen szerűen kapcsolgatta magától az ablaktörlőt.

Érdekes az én Peugeot-mat akkor látta szerelő amikor vezérlés,vagy fékbetét cserén volt és 14éves autóról beszélünk!

2019. szept. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem a megbízhatóságra gondolok,hanem más kategória.Pl volt Fabia-m 1.2htp és Laguna1.9dci mindegyiket szerettem,de azért még is ha beleülsz van különbség nem kicsi.
2019. szept. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!