Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb kabrio auto tavaszra,...

Legjobb kabrio auto tavaszra, nyarra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnatak ajanlani mutatos kabriokat? Nehany kriterium: Max 3-4 eves, szep es mutatos, a motorja lehet akar 2 ezres, akar 5 ezres v8 de jobb lenne minel kevesebb a fogyasztas, karosanyagkibocsatas, nem hibasodik meg olyan konnyen tehat megbizhato ha megkapja a megfelelo torodest. Koszi mindenkinek
2019. szept. 6. 23:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az ar lemaradt: max 8 millio
2019. szept. 6. 23:24
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
menj feküdj már le késő van
2019. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Hasznaltauto.hu

Ott írd be mire vágysz...aztán meglátod

2019. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy milyet veszel, pont úgy lehet benne örülni.

[link]

2019. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés a keret ennyieet nincs
2019. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mazda MX5! Ennél jobb, ár - érték arányban nincs!
2019. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nehany fentinek: talan azert nem fekszem le, mert nem iskola van, de nem is a reggeli 8 oras munkahoz kell kelni. Ilyen ha amerikai ido szerint fut a ceged...neked hasznosabb lenne Egy kis pihi mert holnap meg kell legyen a darabszam frusztralt legenyke, mert nem az elso kerdes ahol ugyanezt a bullshktet nyomod. Sracok. Feltettem egy kerdest, hogy X osszegert Y evjarattol ki mit ajanl. Termeszetesen mar neztem autokat a hahun, de inkabb olyanok valaszat varom, aki a kerdesre tud tapasztalatbol, mert mondjuk nyar vege, ilyenkor mar leallitjak sokan.. A mazdas valaszt koszi, regota szemezek vele, de nem ismerem nagyon a japan autokat, eddig csak nemet es olasz amivel eddig dolgom volt. Ha esetleg van neked, szemelyes tapasztalatot nagyon megkoszonnek, mert nagyon szep vas. Feljebb annyira nem akarok menni reven, hogy akkor szalonbol is kihozhatok valamit, amit nem bannek egy gyakrabban hasznalt autoert, de mar van tobb autom, amiknek megvan a maga funkcioja, de kabrioban meg egyaltalan nem is ultem, viszont nagyon jo bulinak tunik ezzel szemben ugyis csak nyaron futna. Ment a zold kez a hasznos valaszoloknak.
2019. szept. 7. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerint erdemes feljebb menni, en is feljebb mentem es igy egy Benley conintental gt re esett a valasztasom termeszesen újra
2019. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azta az a tragyas dolog durva. En nagyon kiakadnek, az biztos, jovore figyelni fogok, hogy ne keruljek tragyaszallito kozelebe, koszi. En csak ugy jartam, hogy zarovonal, nem tudtam elozni eleg sokaig, folyamatos forgalom, videken, elottem serteseket szallito teherauto es a szag utana a sisakba nagyon benne maradt napokig szelloztettem es pakoltam bele a szagsemlegesito gyongyoket 😀
2019. szept. 7. 18:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Teljes hiheto, hogy egy Bentley Gt vel aminek a listaara 65 millio egy gyakori kerdeseken 8 millioert autot keresonek jossz “tanacsot adni. Egyebkent butasag lenne egy szezonautora ennyit kiadni, a 2 autom es a motorom osszesen jo ha er annyit. Valakinek ez az osszeg kevesebb, mint nekem 8-10 millio :)
2019. szept. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!