Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Több mint 10 éves gumival...

Több mint 10 éves gumival közlekedni, lehet?

Figyelt kérdés
Ismerősöm elmondása szerint 2009-es gumival közlekedik , hátha még ápolja is rendszeresen el nem hiszem hogy egy ennyi idős gumi már nem repedezett. Szerintetek?
2019. szept. 7. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6-7 év után már nem biztonságos. Akkor se, ha csak állt. 10 évesen már egészen biztosan vannak rajta repedések.
2019. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Magyarországon sajnos lehet.
2019. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, sőt szabad is.

Bár én személy szerint senkinek sem ajánlom.

2019. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
En 20 evessel is jartam, nem egy nagy kaland, tul van lihegve az egesz.
2019. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én bérteherautón láttam 2007-es gumit...szerencsére csak az első tengelyen...a hátsón már 2012-es volt...micsoda felüdülés :D
2019. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy kicsit is nem lenne jó a kora miatt, az autógyárak biztos reklámoznák, sőt nekik érdekük lenne hogy mindenki minél hamarabb lecserélje.

De ilyen nincs, ezt csak ilyen helyeken reklámozzak akik nem sokat értenek hozzá, de hozzá akarnak szólni.

2019. szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!