Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a tünetek fals levegőre,...

Krómgyűrű kérdése:

Ezek a tünetek fals levegőre, illetve szimering hibára utalnak?

Figyelt kérdés

Egy Simson smkp-t hajtok, és a nyár alatt néha, időnként kihagyott a motor. Mintha egy pillanatra elengedtem volna a gázt, holott egyenletesen tartottam. Először nem is volt olyan feltünő, majd erőteljesebben kezdett kihagyni, majd rángatni.


Leginkább gyorsításkor jelentkezett, de előfordult egyenletes tempónál is. Az alapjárat kicsit ingadozik, illetve hidegen már nehezen indul. Gyújtás jól van beállítva, hézagok is 0,4mm-re vannak belőve.

Karburátor vadonat új, helyesen van beállítva, gyertya szép őzbarna színű. Szimeringek max 1,5 évesek lehetnek, ezért próbálom elfeledni az ötletet, hogy szimeringes lenne a motor. Légszűrő és kipufogó is tiszta.



2019. szept. 8. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyújtással van v.mi
2019. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Visszaszívom, hogy hidegen nem indul. Ma 2. rúgásra indult hidegen, meleg meg egy rúgás. Viszonylag tartja az alapjáratot, de néha kihagyogat. Szikra szép lila színű, elvileg ilyennek kell lennie.
2019. szept. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!