Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem múlt héten egy E46...

Vettem múlt héten egy E46 Compactot nagyon szép állapotban, van vele egy kis bibi, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval 1 millióért vettem, jó szín majdnem full extrás, szervízkönyves azonnal beleszerettem és 8 alufelnivel conti gumikkal.


csak a nívópcát elfelejtettem megnézni. Mikor otthon kihúztam tiszta rozsda volt és fehér trugymós volt az alja.


N46B18A motoros ez nem annyira bajos tudtommal.


Van erő benne nem csattog, melegen egyszer volt benne trugyi aztán meg töröltem vissza dugtam akkor már nem volt trutyis.


Ja és nagyon meleg a moci amint járok vele , van benne hűtőfolyadék!


2019. szept. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyit mentél vele?

Olajcsere megvolt már?

2019. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fuuu olyan hazamentem vele stb. Kb 400 km-t most akarok venni olajat és szűrőt.
2019. szept. 8. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Fuuu, lesz még ott neked bajod, készülj fel.
2019. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hengerfej vagy tömítés?
2019. szept. 8. 21:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Alaposan átvertek! Most utána olvasva a dolgoknak Rászántam este 5 rúgot és ellenőriztem a Carvertical rendszerében és jó 60.000km-el kevesebb van a műszerfal órájában.



És csodálkozok, hogy hengerfej gyanús....


Soha többet nem veszek kereskedőtől autót az tuti! Pedig direkt szervízkönyvest vettem.

2019. szept. 8. 22:48
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Örülj hogy csak 60 ezer....
2019. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!