Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3. Milyet érdemes...

Mazda 3. Milyet érdemes venni? Mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Mazda 3-mat venni 2006-2008 évjárat körül.

Lehetőleg dieselt szeretnék. Néztem 142 lóerős 2.0 dieselt ami megtetszett de nem tudom jó-e ez a fajta.

Annyit tudok hogy ezek a kocsik rohadnak és arra figyelni kell. Előre is köszi a segítséget.



2019. szept. 12. 00:13
 1/9 anonim válasza:
75%
Nem ajánlom. Tesómnak van (benzines) nagyon jó, autó, imádja semmi gondja nincs vele, de sajnos beindult rozsdásodni az autó. Sokat költött rá, mire megcsináltatta:(
2019. szept. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
75%
Így van, szeret rohadni. Alaposan meg kell nézni.
2019. szept. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2006-2008-as évjárat még rohad, igen. 5 éve nincsen baja a Mazdának a rohadással. 2013-2014-es autót nézz inkább Mazdából. De az újakra egyébként 17 év garanciát adnak rozsda ellen. Úgyhogy azok már nem rohadnak egyáltalán. :D Én jövőre fogok venni újonnan mx-5-öt, és garantálom, hogy nem fog rohadni.
2019. szept. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Benzinest ajánlanám ennyi idősben és igen a rozsdára figyelni kell, vagy úgy kell kalkulálni, hogy beleférjen a megcsináltatás és akkor jódarabig letudva.
2019. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, 2004-es, 1,6-os benzines. Szó nélkül tette a dolgát minden nap, szerettem. De 15 év után menthetetlenül elkezdett rohadni. Látni viszont napjainkban pár szép rozsdamentes példányt is. Azok valószinűleg garázsoltak. Ha lehetőséged van garázsban tárolni, akkor egy szép példányt bátran meg lehet venni, szeretni fogod. Továbbá érdemes tudni, hogy a Mazdának volt erre visszahívása. Amelyik autó kapott behívót, és volt is vele szervizben, az napjainkban jobb állapotban van.
2019. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szóval igazából a rohadáson kívül nem nagyon van gond vele? Tegyük fel találok egy kocsit ami nem rozsdás mert volt kezelve az alváza meg vigyáztak rá, akkor az teljesen jó lehet ha továbbra is figyelek rá?

És a benzines milyen szempontból jobb mint a dieseles?

2019. szept. 12. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Így igaz, rozsdásodáson kívül nincs más baja. A dízelessel nincs tapasztalatom, a benzines jó volt. Elment 7-7,5 literrel.
2019. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kingtyre06 válasza:
Legjobb autó!! 1.6 benzin csak ajánlani tudom, semmi rosszat nem tudok róla mondani, dieselessel nincs tapasztalatom, de elvileg a benzin jobb. Ja és az enyém 5 éve nem látott garázst és nem rohad!!!
2020. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1.6 dízel PSA motor. Megbízhatóak alapjába véve, de sok bennük a km.
2020. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!