Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW hiba? Leálló motor

BMW hiba? Leálló motor

Figyelt kérdés

Hoztam be osztrákból kocsit, 325tds 141 lovas fajta.

Érdekes hibákat generál a kocsi. Van, hogy menet közben leáll a motor. Tegnap jöttem haza melóból, 100 körüli tempónál leállt az egész autó, én meg csak gurultam.

Valaki tapasztalt már ilyet? Nagyon ilyesztő.

Néha elinduláskor pedig olyat kormol, hogy fél utcát beteríti, pedig normálisan indulok el. Máskor meg nem kormol.

Nagy a baj? Ugyen nem motorhiba?



2019. szept. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagy a baj. Mi van, ha legközelebb egy kockázatosabb előzés közben áll le?


Lehet motorhiba, lehet más (a kormolás és a leállás nem biztos, hogy összefügg), de minél előbb vidd el egy normális szervizbe! Ha menet közben leáll a motor, akkor ne járj vele!

2019. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hi!

Nekem a Vectram csinálta hgyan ezt, az egyes hengernél az injektorra menő vezeték meg volt törve a hajlatban. Miután az cserélve lett az autónak semmi baja.

2019. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérlek legközelebb pontos j-vel legyen ijesztő.
2019. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszer velünk is ez volt. Az út közepén leállt a nagy dudva. Jól be is ijedtem, mi lesz ha nem indul el? Kicsit kérette magát, aztán harmadik próbálkozásra beindult. Többet nem ültem bele...
2019. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszivattyú
2019. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
Ez tényleg olyan ahogy írod: "ilyesztő". ;)
2019. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!