Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F10 tulajdonos leszek egy...

F10 tulajdonos leszek egy héten belül. 520d 180le. Mit lehet tudni róla? Gyakori hiba stb. Nem arra vagyok kiváncsi szar bmw fúj szerelők kedvence.

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megvan az autó, elviszed egy normális szervizbe és ott elmondják, amit tudni kell róla.

Azt is, ami javitásra szorul, és azt is, amire figyelni kell.

Nem "Sufni Jóskához" kell vinni, hanem egy olyan szervizbe, ahol valóban értenek hozzá, és megvan a kellő technika is.

2019. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez új autó vagy használt?
2019. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2012* lemaradt bocsi...

2014 óta nagyon jó barátomnál van tudom hogy jó kezekben volt,csak a továbbiakban mi lesz vele.

2019. szept. 13. 20:45
 4/8 anonim válasza:
Vasarlas elott vidd be a Wallishoz, 40-50 ezer forint kozotti osszeg. Onnan kiderul a nagyja, utana irass egy nornalis szerzodest es hiaba haver, a szerzodes minden betujet nezd at. Hany km van benne? Elso magyarorszagi forgalombahelyezes?
2019. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 530D sokkal jobb, megbízhatóságban is.
2019. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig elgondolkozom azon, hogy akik ilyen írásképpel rendelkeznek, honnan veszik a pénzt ilyen kocsira (már persze ha nem fiktív kérdés) . Tippre azt mondanám, hogy annyi eszük lehet, anyu segítsége nélkül még 3 vajaskiflit se tudnak kérni a boltban, nem hogy 5-6 milliós kocsit vegyenek.
2019. szept. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neharagudj hogy nem vagyok elég jó neked...csak tudok harmadik hete 12 órázom és fáradt voltam.persze ezt te nem érted mivel te a fáról szeded a pénzt.
2019. szept. 14. 12:46
 8/8 anonim válasza:

184 LE-s.

Vezérlés, szívósor, EGR, DPF állapota, szelepfedél( olajfolyás ne legyen sehol).

Ez így sorrendben a fontosság!! Turbo jellemzően 200-300 ezer km között cserés, használatfüggő.

Kopó alkatrészek, mint mindenhol.. Főtengely ékszíjtárcsa, vízpumpa, termosztát, feszítők, esetleg egy fojtószelep..

Hűtő tisztítás!

2019. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!