Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig parkolhat egy...

KOOK kérdése:

Mennyi ideig parkolhat egy lejárt műszakis autó közterületen?

Figyelt kérdés
A lakótelepen ahol élünk már 2db használaton kívüli autó áll évek óta a tulajdonosok szerintem már itt se laknak. Kinek kéne bejelenteni aki illetékes az elszállításukban? Bosszantó hogy más ezek a romok miatt nem tud ide parkolni.

2019. szept. 16. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Maximum 10 napig.
2019. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam évek óta állnak egyik legalább 3-4éve a másik ~1éve már nem gaz hanem cserjés van körülöttük. Mindkettő motorhibás én még láttam menni őket de ronda hangjuk volt gondolom addig hajtották míg elindultak aztán ide lerakták.
2019. szept. 16. 01:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 10 nap már gondolom letelt. Jelezd a városrendészet felé, hogy szállítsák el.
2019. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jelzed a köztaereseknek, elviszik
2019. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik ez mindenhol népszokás. A környékünkön még nyár elején raktak le egy roncs autót. Rendszám sincs rajta. Ahonnan hozták, ott is évekig állhatott. Gondolom valami kert végében, aztán megunták, foglalta a helyet. Kaszni tiszta rozsda mindenhol, az üvegeken olyan vastag a rágyógyult por réteg, hogy már átlátni alig lehet rajt, összes gumi leeresztve, stb...

Azon kívül, hogy csúnya látvány, engem kifejezetten nem zavar, mert nem utcán parkolok, hanem telekhatáron belül a saját garázsomban. De minden nap arra járok, kíváncsian követem a sorsát, meddig fog ott állni.

2019. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeken van rendszám, de műszaki már 100% hogy lejárt. Ilyenkor a közteresek nem szólítják fel a tulajt bejelentés nélkül is? Már ha megtalálják persze?!?
2019. szept. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!