Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a Volvo igy korrekt árban,...

Ez a Volvo igy korrekt árban, vagy érdemesebb kicsit többet rászánni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. szept. 17. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ránézésre szép állapotban van meg nem Swift kategória, de 8 éves 300k-t futott autóért én kicsit sokallom a 2 millió fölötti vételárat. Ha némi alku belefér, akkor rendben van szerintem.
2019. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy - bár gondolom te is lekérted az adatait - import autó, 2015-ben hozták be az országba. Azóta elég intenzíven használták, évente kb 35.000km-t mentek vele.
2019. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Azóta elég intenzíven használták, évente kb 35.000km-t mentek vele.

Többnyire azért vesz az ember autót,hogy használja...mivel ennyi lett bele nyomva éves szinten,így elég valószínű,hogy nem napi pár km városba rohangálásból jött össze és azért főleg egy dízel esetébe plusz pont. Ennyi km-nél már szinte természetes ,hogy lesznek nem olcsó cserés dolgok rajta pl kettős tömegű és társai, az ilyenek nem váratlan hibák , kalkulálni kell vele (bosszantó az amikor 150ezer van óra szerint benne,az ember annyira még nem kalkulál ilyenekre, aztán jön a pofára esés a hibákkal mert valóságba a duplája van az autóba). Ezt is meg amit még nézel illik szervizbe rendesen átnézetni előtte

2019. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 3-as, köszönöm a kötekedést!

Úgy értettem, hogy a magyar átlag használathoz képest jóval intenzívebben használták. Szintén dízel autóm van, de évente "csak" 25e km körül rakok bele. Elhiheted, hogy én sem kiállítási tárgynak vettem, rendszeresen keresztülingázom vele az országot. És nem hiszem, hogy ez átlagfelhasználás lenne, de még így sem megyek ennyit.

Ez persze önmagában a kérdéses autó értékéből semmit nem von le, vagy tesz hozzá. Csak mint érdekességet jegyeztem meg, engem meglepett. Lehet ez hiba volt és nem gondoltam végig, hogy valaki emiatt belém fog kötni. Mea culpa.

2019. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nos igen, tény és való, hogy sokat mentek/mennek vele. Jócskán.


Kíváncsiságból megnéztem egy C30-ast is, kiderült, hogy annak már 7 gazdája volt. Azért ez durva. 1,3 az ára. Igazából mindenképp s60-ban gondolkozom, de nyilván nem ugrok bele egyből, meg tüzetesen megnézem, hogy mit akarok megvenni. Köszi, hogy hozzászóltatok :)

2019. szept. 17. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Kívülről szép. Belül nekem kicsit lelakottak az ülések. Ez az anyag, főleg ilyen világos színben elég kényes.

Műszaki állapotáról egy átvizsgálás tud infót adni.

Szerintem öreg. Neked kell tudni, hogy még hány évig szeretnéd használni, mennyi pénzed van a rendszeres szervizelésre, karbantartásra. Pl. ha a következő 10 évre szeretnél autót, akkor én tuti nem venném meg, hiszen addigra majdnem 20 éves lesz.

2019. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez is csodálatos.
2019. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korának megfelelő állapot=Pénzt lapátolhatsz bele!
2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelakott?! 300k-t futott autótól ne várjunk már makulátlan új autó belsőt! Szerintem korához, futásához képest esztétikailag rendben van. A többit pedig képekről nem lehet eldönteni.
2019. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!