Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olaszországban keveset hasznal...

Olaszországban keveset hasznalják az autókat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sok olyan hirdetest latok, ahol frissen behozott olasz eredetu autot kinalnak eladasra, mindegyikben ilyen 100-150 ezer km van, meg egy 10 eves dizelben is. Miert van ez? Nem hiszem, hogy kivetel nelkul mindegyik nepper tekergeti az orat. Szervizkonyves, lekerdezheto autokrol van szo. Legtobbnel km garancia es barhol bevizsgalhato. Nyilvan kicsit magasabb az aruk, mint azonos, tobbet futott tarsaiknat, rozsda pedig olasz szarmazasa miatt nem lesz rajta. Akkor egy olasz eloeletu auto, keves km-el, szervizkonyvvel, kicsit dragabban jo vetelnek szamit?
2019. szept. 18. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tengerparton használták, akkor lesz rajta rozsda, vagy az északi tartományokban. Az csak legenda, hogy olaszból behozott autó jó vételnek számít...persze lehet, hogy csak én fogtam ki három, nagyon szar autót...


Mások dícsérni fogják. Akkor én kérek elnézést.

2019. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hirdetéseket kezeld fenntartásokkal, nem feltétlenül igaz, amit azokban írnak.

A németből behozott autók többsége is 200ezer kilométer alatti futással jön be, azok is, amelyeket kint 300ezer fölötti óraálással kínáltak eladásra.

Az olaszból behozatott autó kilométer számlálóját is vissza tekerik, az sem biztos, hogy nem rozsdásodik, nem volt törve, rendesen szervizelték, stb... de a hirdetésekben többnyire mind tökéletes

2019. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok. De ha az elado/kereskedo km garanciat kinal, szervizkonyvet es a lehetoseget, hogy barmelyik szabadon valasztott markaszervizben at lehet vizsgalni az mar jo jelnek szamit?
2019. szept. 18. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért olaszban a zöme nem tenger mellett autókázik, de a hirdetésnak se nagyon hidd el amit ír.
2019. szept. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családban három olasz származék autó van. Német, olasz, svéd. Egyikkel sem volt baj. Az enyémben irreálisan kevés km volt.Megvettem, megnézettem és akár igaz is lehetett a km. Ne a km óra állását nézd, hanem azt, milyen állapotban van. Az olasz autókkal (ott futott)jellemzően nincs rozsda probléma. Az osztrák, német a rohadt erős sózás miatt korrodál.A szervizkönyv jó jel, de nem feltétel nélkül elhinni! Az olaszok karban tarják az autóikat, de a szervizkönyvet elég lazán kezelik. Sok az apróbb karc, húzás, horpadás, mert ott ilyen a közlekedési kultúra.
2019. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!