Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet egy ilyen 2-es...

Mennyit érhet egy ilyen 2-es Golf?

Figyelt kérdés

Haverom most örökölt egy 1989-es 1.6-os 2-es Golfot. Be akarja fogni napi használatra, de szerintem elég nagy hülyeséget tenne vele, tekintve, hogy tipikus bácsi autó kicsivel több mint 24.000km-el az órájában, meg tip-top állapotban.

A helyében én vagy félretenném, vagy megpróbálnám eladni, de mindennapi használatra szerintem bűn lenne befogni.


Mennyiért mehetnek most a hasonló állapotú darabok? Ha igazán jó ára van, talán lehet rá hatni, hogy tényleg ne hajtsa, mert kár lenne érte.



2019. jún. 25. 14:06
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
66%
Talán nézzetek szét az amúgy teljesen ismeretlen hasznaltauto.hu oldalon..........
2019. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erősen állapotfüggő. Látni kellene az állapotát. Tölts fel képeket róla valamelyik facebook csoportba, segítenek beárazni.

Opel klubos vett meg nem rég egy olyan Opel Corsa B-t 500.000-ért (amelyek alapból cca. 100-150e-ért mennek), hogy 40.000km volt benne, igazoltan egy tulajnál, tip-top állapotban, tényleg hibátlan, karcmentes állapotban. Elteszi garázsba, neki megért ennyit is.

2019. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a kora enedi akkor OT vizsgát rá. Egyébként jobban jársz, ha német oldalakon nézel szét.
2019. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Veteran koru levizgáztatnam aztan németeknel meg fanklubokkban meghirdetnem , Totalcarnak küldenék képeket videót rôla . Aztan vennék korszerűbb gépet .
2019. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem az én autóm sajna, ha enyém lenne vagy veteránvizsga lenne vagy szimplán próbálnám megőrizni jelenlegi állapotában.

FB-s csoportokkal megpróbálkozok.

2019. jún. 25. 14:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Ui: Kértetek ketten képeket, fogok róla késziteni.
2019. jún. 25. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyot akkor tudna igazán szakítani ha speci vagy 1,8 Gt lenne vangy ritka kiadás cabrio stb ....
2019. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jöhet ide is a kép
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!