Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz egy hengerfej...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Mennyire nehéz egy hengerfej tömítés csere egy F Astra Caravan-on? Többi lennt

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy adott egy f astra caravan 1993-as 1.4-es 8szelepes kocsi aminek hengerfejtömités csere gondja van mivel forralta a vizet ill vizes volt az olaj!

mennyire nehéz kiserélni ezt ? nekiálltam szétszedni de az összerakással akkor em lesz gonnd?

mindent lekötöttem ill leszereltem amit kell!

azt kell tudni hogy ilyet még sosem sináltam söt autoszerelést semmilyen formában még nem sináltam sak láttam hogy hogyan sinálják!

szerelöhöz szerettem volna vinni de nem akart indulni mivel a viz már nagyon fogta a motort és igy képtelen volt indulni igy inkább nekiláttam magam a javitásnak!



2019. szept. 19. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem túl nehéz. Tömítést leszeded helyét letisztitod rá a masik tomitast aztan szepen rakod vissza úgy ahogy volt. Ha kezdő vagy, vagy nem erted hozza sokat akkor segítség lehet hogy lefotozgatod hogy mi hogyan illetve milyen csavarral volt felteve.
2019. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A síkolást hogy fogod megoldani...?
2019. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Sikolás miatt gépműhelybe viszem ahogy mindent megcsinálnak amit kell( sikolás/szelepeket felcsiszolják/szelepszár szimering csere/stb..)

Ja igen meg kértem hogy csinálják meg rajta a nyomásprobát is!

2019. szept. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!