Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel Insigniáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnapi nap folyamán nézek meg egy 2.0 cdti 2009 Opel Insigniát és szeretném a véleményetek kérni akinek ilyen autója van, hogy mennyire megbizható, mit nézzek meg az alapokon kivül, rozsdásodási helyek, fenntartása stb stb stb,


Népitéletet végig olvastam, tipushibákat végigolvastam,


Szóval nagyjából képbe vagyok, de hátha új infóval leszek okosabb.



2019. szept. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem volt saját Insigniám, de céges autóként hajtottam egy 4 ajtóst, 1.6T benzinest, 180 lóerőst.

Hát engem finoman szólva nem nyűgözött le. Kívülről nagy, belül viszont elég szűkösnek találtam. A vezető ülésből még hagyján, de a hátsó üléssorban a fejtér nulla a 4 ajtósnál. A 180 centimmel a kárpitot nyomja a fejem.

Nehéz mint a sár. És ez tényleg nem közhely ennél a típusnál. Abszolút nem éreztem a 180 lovat.

Kinézetre sem tetszik. Borzasztóan bumfordi. Nagy buggyos kerekded kibuggyanások... egyáltalán nem tetszett akkoriban sem, ma pedig főleg.

2019. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :) Gondolkodtam is rajta,de nagyon nem olvastam valami jókat ,így inkább csak nézem amikor látok egyet.
2019. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszonylag nagy darab vagyok én is 182cm 100kg, szóval ha nekem nem lesz kényelmes akkor nagyon senkinek, haha. Köszönöm az észrevételt, majd akkor a próbán nyomok 1-1 kövéret is és feltétlen beülök majd hátra.
2019. szept. 19. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem ismerem de szerintem kinézetre nagyon csúnya autó :(


És ezek szerint el sem férnék benne a 196 centimmel míg a "picike" baby benz 190-ben vígan elférek :)

2019. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Ha a véleményemet kérdezed, leírom:


Én nem vennék Opelt, szerintem semmi szépség nincs benne...


Vásárlás előtt feltétlen nézd meg a Kiákat és Hyundaiokat!! Nagyon jó, megbízható, egyszerű autók! Ha egy autó nehezen romlik el, akkor ezek nehezen!

2019. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Rossznak nem mondanám, de annyi pénzért inkább autót vennék.

És még mielőtt lepontoznátok, sajnos 6 hónapig használtam Insigniat céges autóként. Utáltam a motort, váltót, üléseket, kb mindent.

Sajnos nem is egy nagyon megbízható típusról van szó. Ezért lettek lecserélve nálunk Octaviákra. És habár az se tökéletes autó, de fényévekre van az Insignia-tól minden téren.

Én pénzt nem adnák Insigniaért, az biztos.

2019. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én adnék érte pénzt, de nem a régiért, hanem az új generációsért. Az tetszik kívül-belül. De egy értelmesebb motorral, jobb felszereltséggel a tízen milliós ára szerintem is vicc.

Nálunk amúgy műszakilag nagy gond nem volt az Insigniákkal. Pedig elég ridegtartásban voltak. Olajcserénél pl a cégnél ragaszkodtak a 30.000km-es periódushoz. Ha a gyártó ezt írja elő, akkor ők se akartak egy forinttal sem többet költeni rá, mint amit nagyon muszáj. Ha a sajátom lett volna, biztos nem így bánok vele.

A hátsó fejtér pedig a 4 ajtósra vonatkozik. Nagyon le van csapva a hátulja. Egy kombi lehet hogy tágasabb, azt nem tudom, olyanban nem ültem.

1-es voltam ismét.

2019. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!