Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz üzemanyagot tankoltak a...

Rossz üzemanyagot tankoltak a benzinkúton?

Figyelt kérdés
Egy új kútra mentem tankolni. Külön voltak a benzin és diesel fejek. Pontosítok. Egy meg álló helyen csak egy fajta üzemanyag volt. Egy régi autóval voltam ott. Szóval be álltam és csak annyit mondtam a kutasnak hogy xx összegért tankoljon. A végén derült ki hogy nem jó üzemanyagot tankolt. Ilyenkor kit lehet felelősségre vonni? Igaz nem figyeltem hogy melyik álláshoz állok oda. Régi autóm van bele fér mind2 töltő pisztoly csöve is. Kifizethettetem a kárt?
2019. szept. 21. 18:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Téged.
2019. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fizettetheted. Szerinted a kutas honnan tudja, hogy neked benzin vagy dízel kocsid van? Ha beállsz egy kútfejhez ahol csak dízel van, és azt mondod töltse tele, szerinted mit csinál egy átlag, józan gondolkodású ember? Feltételezi, hogy azért álltál dízelhez, mert dízeles a kocsid, ezért azt tölti bele.
2019. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon töklámpa vagy .
2019. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, egy vadiúj autót is kötelesek neked venni a hülyeséged miatt.
2019. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!