Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyártó saját márkás üzemanya...

A gyártó saját márkás üzemanyag adalékát megéri használni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért csinálják és árulják hogy nekik biztos megéri.
2019. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyártó? A jármű gyártója, az üzemanyag gyártója, a motorolaj gyártója, melyik?
2019. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, kihagytam, hogy a jármű.
2019. szept. 21. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyent még nem hallottam.Minőségi benzin vagy gázolajnál nem kell jobb.
2019. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szükségtelen. Ha jo minőségű normális üzemanyagot tankolsz, abba nem kell semmi. És nem premium üzemanyagra gondolok, csak rendes ismert társaságtól vásárolt üzemanyagra. A Metro meg Auchan parkolóban árult cucctól óvakodnék, az nyilván azért olyan olcsó mert valami hiányzik belőle, valószínűleg egy rendes adalékolás nélküli alapbenzin lehet, abba esetleg öntögethetnéd az adalékokat, de tankolj inkább márkás benzint rendes kútnál, abba nem kell semmi.
2019. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adalékoltan kapod az üzemanyagot, a motorolajakat ezért teljesen szükségtelen.

Csak abban az esetben ha őrülten kopott már a motor és azt akarod hogy felújításig csendesebb és füstmentesebb legyen.

2019. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!