Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H;1.4-es típusú...

Opel Astra H;1.4-es típusú autó esetén, hogyan lehet aktiválni a riasztót? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Aktiválni?! Mire gondolsz pontosan? Ha gyári risztód van, ajtózárás után automatikusan be van kapcsolva a riasztó is. Ekkor a középkonzolon a központi zár gombján lévő piros led lassan villog. Nálam legalábbis így működik.

Ha csak lehajtva hagytam a motorháztetőt és felnyitom, vagy kulccsal nyitom az ajtókat, vagy pl lehúzva maradt egy ablak és benyúlok, rögtön visít a riasztó.

2019. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy...))...Használtan vettem a kocsit,és deaktiválva lett benne a riasztó...ezt szeretném aktiválni,de nem tudom,hogy hogyan kell))
2019. szept. 22. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
2019. szept. 22. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom melyik a H Astra, ez van nekem is. Gyárilag riasztós. De ilyen deaktiválásról még nem is hallottam. Az enyém ezek szerint még soha nem volt deaktiválva. Jelentsen ez bármit is.

Ha a riasztó hardvere benne van az autóban és szoftveresen hozzá is lett programozva, akkor üzem szerűen, felhasználói szinten tudomásom (és sok éves tapasztalatom) szerint nem tudod kikapcsolni, vagy deaktiváni. Egy kivétel, a tetőpanelen lévő középső gomb, amivel a belső mozgásérzékelőt tudod átmenetileg kikapcsolni, ha pl gyereket, vagy állatot hagysz a lezárt autóban. Ekkor csak ajtónyitásra és emelésre fog riasztani. De ez is a következő ajtónyitásra megint alaphelyzetbe áll.

Én ennyit tudok hozzátenni a témához gyári és nem utólagos riasztóval kapcsolatban.

2019. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!