Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi b8 2. 0 tdi 177le sedan?...

Audi b8 2. 0 tdi 177le sedan? Érdemes megvenni, hibái, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Auto vasarlas elott állok és szemezgetek ezzel az autoval, autopályán használnám nagy részben ezért is dizel.

Sokat godolkodtam még a VIII passaton is

Véleményetek?



2019. szept. 23. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajtáslánc teljesen oké. Bevált, megbízható konstrukció. Én DGS-t is bevállalnám. Viszont bevenném a kalapba a CC-t is. Ha csak farokhosszabbításra kell a méret nem pedig szállításra, akkor inkább CC, mint A4 vagy Passat.
2019. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! A dsg válto nem az én világom, a cc passat pedig annyira nem tetszik nekem, de nyilván izlések és pofonok, nem farok hosszabításra lesz, azert keres ilyen konstrukciót mert tetszik és igazából ha veszek már egy ilyet akár mennyi pénzért nyilván valo nem akarok 3 hetente auto szerelőhöz járni mert az nem menő ha az auto szep de nem idul el..
2019. szept. 27. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!