Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha MT07 első nagymotornak?

Yamaha MT07 első nagymotornak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első nagymotornak szerintetek megfelelne?

Motorozásban nem vagyok kezdő, mentem már sok kisebb nagyobb géppel (de inkabb kisebbekkel). Tehat azert nagyobb kategoriaban kezdo vagyok.

Mindenkepp nakedbe gondolkodok. Tetszenek is, es megfelelo mindennapos hasznalatra es kisebb turakra is.

Ezért gondoltam egy konnyebb soros kettes motorban.

Szerintetek ez nagy lenne? Vagy kisebb tesoja MT03 vagy Z400, CB500F?


Válaszotolat koszonom.


2019. szept. 23. 15:48
 1/6 dirtboy ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Könnyen kezeljető kis motor a 07es.
2019. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsé44 válasza:

Helló!


Két hónapja vettem egy zsír új MT 03-ast, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Eddig crossoztam évekig (125 2t) úgyhogy nem sz@rok be ha megcsúszik alattam a gép, noha kezdőnek mondanám magam aszfalton.

Nem kizárt hogy nagy lenne, de biztos nem ilyesztő kezdőnek sem, csak tovább tart megszokni mint 500km.

Már bele is tekertem 4000 km-t és szerintem évek múlva váltanék csak 07-re.

Keress tesztnapokat Yamaháéknál, úgy sokkal könnyebb dönteni ha mentél mindkettővel, én azt tenném. De minimum üléspróba

Sok sikert, üdv a klubban! ;)

2019. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat.

Igen talan picit en is az MT03as fele hajlok igy elsonek, noha a 07es sem mondhato neheznek.

Mindenkepp majd probalok menni mindegyikkel hogy melyik lenne idealis. :)

2019. okt. 1. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
na melyik lett?
2023. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül egy új MT03as lett annó, ami mai napig meg is van. Nem bántam meg egyáltalán, konnyu, jol kezelheto nagyon jó kis gép.


Talán jovore vagy utána majd lesz lehetosegem esetlen feljebb lépnem, de pont a konnyu, pici, jól kezelhetosegét sajnálnám a legjobban

nov. 24. 12:46
 6/6 anonim válasza:
Nekem még a 07 is kis pöcsköszörű, inkább egy cb1000r
dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!